protection.co.il

פורום סורגים

מנהלי הפורום:
אליהו אוחיון - הבעלים של מסגריית אוסקר
אליהו אוחיון - הבעלים של מסגריית אוסקר
אליהו אוחיון הוא הבעלים של מסגריית..
הודעות רלוונטיות מהפורום:
מקסידור
07/06/2021 20:21 אבי. קודם כל תודה רבה לך על הראיון לפנות לחברת דרום אפריקאי בנושא של חלקים
מקסידור
08/06/2021 11:27 אתה יכול להתקשר ל DHL או UPS בארץ לשאול כמה עולה איסוף ומשלוח... זה לא צריך
מקסידור
07/06/2021 20:21 אבי. קודם כל תודה רבה לך על הראיון לפנות לחברת דרום אפריקאי בנושא של חלקים
חלקים למקסידור
19/06/2021 16:34 אבי תודה על הרעיונות. אני לא יודע איך להעביר גלגלים תקינים (זה מחובר במין נ
כניסה לפורום

מחירון סורגים שקופים – השוואת מחירי הסורגים

לפניכם מחירון סורגים שקופים המלא המציג השוואת מחירים בין כל סוגי הסורגים השקופים הקיימים. במהלך השנים אנחנו יכולים לראות שינוי מקיף בכל מה שקשור לעיצוב מבנים, הן מבחינה פנימית והן מבחינה חיצונית. זה נכון הן לגבי מבנים פרטיים, מסחריים, ציבוריים ואחרים. השינוי בא לידי ביטוי בצורות שונות, בין היתר..


קורס ריתוך – כל מה שחשוב לדעת

קורס ריתוך – כל מה שחשוב לדעת קורס ריתוך ומסגרות מכשיר את בוגריו להיות רתכים ומסגרים מקצועיים ולהשתלבות ישירה בשוק העבודה הרחב בתחום   כדי ליצור צינורות, פרופילים ומסגרות יש צורך בידיעת עבודה עם מגוון של חומרי פלדה. אם אתם אוהבים לעבוד עם הידיים וליצור אזי קורס ריתוך במרכז, צפון או דרום הארץ הינו בדיוק עבורכם ובסביבת..


מחירון הסורגים השלם וכמה עולה להתקין סורגים

מחירון הסורגים השלם וכמה עולה להתקין סורגים לפניכם מחירי סורגים לפי סוגים ודגמים. המחירון מפרט גם על המחירים עבור תיקון, ניקוי וההתקנה של הסורגים, חיצונית ופנימית. מדוע כדאי להתקין סורגים? כמעט בכל מבנה, בין אם הוא מבנה מגורים, מבנה מסחרי או אחר, אנחנו יכולים למצוא כיום סורגים מסוגים שונים. ההחלטה להתקין סורגים נובעת משלוש סיבות..


סורגים נפתחים – כל מה שחשוב לדעת אודות סורגים נפתחים

סורגים נפתחים – כל מה שחשוב לדעת אודות סורגים נפתחים אין צורך יותר בסורגים קבועים כיוון שעם סורגים נפתחים ניתן גם להגן על הבית אך גם להנות מהנוף כאשר הנכם בבית ואין צורך בסגירתם   כאשר במדינת ישראל מדווחים כל יום עשרות פריצות לבתים בערים הגדולות, אין מנוס מלשים סורגים שכן הם יעילים כנראה וזולים יותר מאזעקות לשם בטחונינו וביטחון הבית. בנוסף,..


סורגים לעסק- סוגרים על סורגים

שמירה על בית העסק שלכם אינה חייבת לעלות כסף רב או שימוש בטכנולוגיה מתקדמת מידי, מוצרים בסיסיים ופשוטים להתקנה כמו סורגים לחלונות ולשאר כניסות ופתחי העסק יישמרו על בית העסק שלכם הרבה יותר טוב ממצלמה או קודן אשר עלולים להתקלקל כל רגע או להפסיק לעבוד במקרה של הפסקת חשמל לפני מספר שנים פרצו לדירתי..


עשרה דברים שלא ידעתם על חברות סורגים

עשרה דברים שלא ידעתם על חברות סורגים לכאורה מדובר על מוצר אשר לא משתנה באופן מהותי  ובכלל אין הרבה מה לספר עליו, אבל גם על סורגים אפשר למצוא עשרה דברים חשובים שצריך לדעת להבדיל מתקני בטיחות אחרים, התקן שמפרט מהם סוגרים תקינים לבית הוא אינו מחייב, ורבים רואים זאת בגדר המלצה בלבד. לכן, חשוב מאוד לבחור מתקין סוגרים איכותי,..


מעקות לבית - מה שמחזיק אותנו

מעקות לבית - מה שמחזיק אותנו בכל סרט- דרמטי, קומי או אפילו מצוייר, שבו מתוארת משפחה מהמעמד הגבוה, ניתן למצוא במרכז הבית גרם מדרגות הנתמך על ידי מעקה ספירלה זהוב ומפואר. כתוצאה מכך, המעקה שאמור לכאורה להיות פריט פונקציונלי ותו לא, הפך לא רק לאביזר עיצובי חשוב, אלא גם לסמל סטטוס לכל דבר גרם מדרגות ללא מעקות שקול..


שערים לבית - לא רק שאלה של עיצוב

שערים לבית -  לא רק שאלה של עיצוב התקנת שער לבית אינה רק פונקציה של עיצוב ומחיר, אלא גם תחייב את מתקין השער לוודא שקיימת תשתית חשמל מתאימה, לבחור בחברת התקנה שעובדת לפי התקן הישראלי, אחרת עלולות להתגלה לא מעט בעיות במדינת ישראל נרשמים בכל שנה עשרות אלפי מקרים של פריצות לבתים. אזרחים שמרגישים צורך להגן על עצמם, ולא להרגיש חסרי..


מחסום חניה - הגבול האחרון לפני כיבוש החנייה שלכם

מחסום חניה - הגבול האחרון לפני כיבוש החנייה שלכם כל מי שמתגורר בבניין עם חנייה פרטית מכיר את התופעה, חברים וקרובי משפחה של השכנים או סתם אנשים זרים, מחליטים שחנייה פרטית היא בעצם חנייה לכלל הציבור. ככה מתמודדים עם הבעיה עד ל-20% מנפח העבודה של מסגריות פרטיות קשור לאמצעי הגבלת גישה לחניה: שערים חשמליים, מחסום חניה וכו'. מסגרים המתמחים..


סורגים לילדים - לא לתת לגובה לסכן את הילדים שלנו

סורגים לילדים - לא לתת לגובה לסכן את הילדים שלנו מלבד תפקידם להגן על הבית מפני גנבים, תפקידם של הסורגים גם לשמור על ילדים מפני נפילות. כיצד דואגים שהוא אכן יגן עליהם? בישראל של 2015 מעל ל-7 ילדים מתים וקרוב ל-20 ילדים נפצעים קשה (לרוב בצורה בלתי הפיכה) כתוצאה מנפילה מגובה רב, כאשר הסטטיסטיקות של הלמ"ס מראות שבמעל ל-90% מן המקרים הנפילה..


על שערים חשמליים ועל ביטחון אישי

על שערים חשמליים ועל ביטחון אישי בשם הביטחון והפרטיות שלכם, החלטנו להציג בפניכם מספר דוגמאות של שערים חשמליים, אוטומטיים שערים חשמליים הופכים לברירה מועדפת עבור כמות הולכת וגדלה של בתים פרטיים ומשותפים, הן בגלל הביטחון המוגבר שהם מעניקים ביחס למחסומים אחרים, והן בגלל פתרונות טכנולוגיים חדשים. על הפתרונות החדשים הללו בתחום של..


סורגים מעוצבים - העיצוב מתחיל בחוץ

רוצים בית יפה? אל תשכחו לבחור סורגים מעוצבים. כי בלי סורגים יפים, החזית של הבית לא תציג חזות מיוחדת לכאורה, כאשר מדברים על סורגים, קשה לחשוב על השקעה כספית לטווח ארוך. הרי מדובר בסך הכל, בסורגים, לא יותר ולא פחות. אך אם חופרים מעט לעומק, מגלים שמדובר בהשקעה כספית שמחזירה את עצמה יום..


סורגים מתקפלים -הדבר החדש בעולם הסורגים

סורגים מתקפלים -הדבר החדש בעולם הסורגים סורגים מתקפלים מאפשרים לכם ליהנות מכל העולמות, גם יופי וגם ביטחון שוב פרצו לכם הביתה, שוב השכנים וכל מי שמסביב ממליצים לכם להתקין סורגים. אתם יודעים שהם צודקים אבל התקנת סורגים בבית תהפוך אותו להראות כמו בית סוהר, אך מצד שני זאת הדרך למנוע את הפריצות דרך החלון והמרפסת. אין צורך שהבית יראה..


מסגרים - בואו להכיר את המסגר שלכם

מסגרים - בואו להכיר את המסגר שלכם הם נמצאים באיזורי תעשייה , במרכזי ערים, בסדנאות , קבלו את האנשים שאחראים על ביטחון הבית שלכם, המסגרים מסגרים הם בעלי מקצוע שמייצרים תשתיות, חפצים וכלים על ידי חיתוך, עיקום ושינוי צורת מתכות מוצקת. מסגריות מייצרות בעיקר תשתיות כמו גדרות ושערים, כלי עבודה, חפצי נוי כלי נשק ועוד. מקור מקצועו של..


סורגים - המדריך השלם

סורגים - המדריך השלם לסורגים אומנם יש תפקיד בטיחותי, אך זה לא אמור למנוע מהם להיות מעוצבים ולתת לבית ערך נוסף עברתם לדירה חדשה, מזל טוב! לא משנה אם אתם בדירה הממוקמת בקומות התחתונות או בקומות העליונות של הבניין או אם עברתם לבית פרטי, סורגים הם אחד הדברים הראשונים והחשובים ביותר עבור ביתכם. סורגים נועדו כדי להגן עלינו..


סורגים - איך קונים נכון

סורגים - איך קונים נכון לסורגים לתפקיד כפול, מצד אחד הם מגנים עלינו מפני פריצות של גנבים, בנוסף הם מגנים עלינו ובעיקר על ילדנו מפני נפילות מהחלון מחקרים מראים שרוב הפריצות אל דירות בקומות תחתונות או בתים פרטיים מתבצעות דרך חלונות הבית, בבתים מסוג זה חובה להתקין סורגים כדי להיזהר מפריצות. בנוסף לכך, מחקרים אחרים מראים..


כל מה שצריך לדעת על קורס ריתוך

כל מה שצריך לדעת על קורס ריתוך קורס ריתוך /מסגרות מיועד בעיקר למעוניינים להשתלב בתחום האחזקה. הלימודים מקנים את כל הידע המעשי להכשרת רתכים מיומנים ומקצועיים שיהיו בקיאים בכל הקשור לשיטות ההלחמה והריתוך השונות ריתוך הוא פעולה פיזיקאלית המגדירה את התהליך של חיבור בין מתכות באמצעות קשרים בין אטומיים. השיטה מתבצעת תוך חימום כללי..


שערים - המדריך השלם

שערים - המדריך השלם בעוד רבים בוחרים במערכות אזעקה ומיגון אלקטרוני, יש מי שמסתפק בשער הטוב והישן לשמירה על ביתו ישנם סוגים רבים של שערים, לבית, למקום ציבורי, לחניה ועוד, המטרה המשותפת של כולם הוא להגן עלינו. לפי מחקרים מספר הפריצות לרכבים ומספר הפריצות לבתים בעלי שער בכניסה יורדת פלאים לעומת בתים וחניות ללא שער...


תוכן מומלץ
קהילת מסגרים - בואו הצטרפו
Copyright © 2022 protection.co.il כל הזכויות שמורות
אתר מסגרים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום סורגים
מחפשים מסגר אמין ומקצועי? התקשרו ישירות לאחד המסגרים המומלצים
אנחנו עובדים עם מסגרים אמינים ומקצועיים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!