enter-article עשרה דברים שלא ידעתם על חברות סורגים - אתר מסגרות
מסגרים » מאמרים וחדשות » עשרה דברים שלא ידעתם על חברות סורגים

עשרה דברים שלא ידעתם על חברות סורגים

לכאורה מדובר על מוצר אשר לא משתנה באופן מהותי  ובכלל אין הרבה מה לספר עליו, אבל גם על סורגים אפשר למצוא עשרה דברים חשובים שצריך לדעת
  • להבדיל מתקני בטיחות אחרים, התקן שמפרט מהם סוגרים תקינים לבית הוא אינו מחייב, ורבים רואים זאת בגדר המלצה בלבד. לכן, חשוב מאוד לבחור מתקין סוגרים איכותי, כדי להבטיח שהסוגרים אכן יוכלו לשרת אותנו כראוי.
  • עובי סורגים אשר נועדו למנוע פריצות נע בין 12-14 מילימטרים, והוא עשוי להיות דגם מרובע או עגול. בקומות התחתונות ביותר מומלץ לבחור בעובי העבה, היות ולקומות אלה קל יותר לפרוץ.
  • מסגרים איכותיים מבצעים עבודת גלוון לסוגרים במטרה למנוע מהם להחליד במהרה. חשוב להקפיד כי המסגר שבו בחרתם לא מדלג על השלב החשוב הזה.
  • במידה ומטרתם של הסוגרים היא למנוע נפילות ילדים, ניתן לבצע התקנת סורגים חלקיים. סורגים מלאים נחוצים כאמור בעיקר כדי למנוע פריצות.
  • אם כבר הזכרנו נפילות ילדים, הרי שהתקן לבטיחות מגדיר כי גובהם של הסורגים מוכרח להיות לא נמוך מ-90 ס"מ. כדי למגן את הילדים כראוי, מומלץ לקרוא היטב את דרישות התקן ולוודא שהמתקין שבו בחרתם עומד בכולן.
  • לסורגים מלאים יש לעתים נטייה ליצור תחושה לא מחמיאה של בית כלא. כדי להתגבר על קושי, מסגריות יוצרות סורגים בעיצובים שונים וטרנדיים. זה נכון, טרנדיים. את הסורגים ניתן לעצב כראות עיניכם, ואפילו להתאימם לעיצוב הכללי של הנכס, על אף שבפועל הם מותקנים חיצונית ממנו.
  • עלות ממוצעת של סורגים נעה בין 300-500 ש"ח למ"ר, כאשר בין הפרמטרים שקובעים את מחירם ניתן למצוא את אותו גלוון, את הצביעה ואת עובי הסורגים.
  • סורגים מתקפלים מספקים מענה למי שלא מעוניין להתחייב לסוגרים מלאים וקבועים. בנוסף, סורגים  מסוג זה משדרים מראה פחות מאיים ורשמי ביחס לסורגים מלאים. לא מצליחים להחליט האם להתקין סורגים או לא? יתכן וסורגים מתקפלים הם פתרון ביניים מעולה עבורכם.
  • סורגים שקופים? יש חיה כזו? מתברר כי לקוחות רבים מרגישים מחנק לנוכח המראה של הסורגים הסטנדרטיים, אלה שמוכרים לנו מפעם. תחושה זו הולידה צורך בסורגים שקופים, העשויים מחומר פלסטיק קשיח. כדי לרכוש סורגים שקופים יש לברר מול חברות סורגים האם מדובר בשירות שהן מציעות, שכן לא כל חברה מתמחה בייצור סורגים מסוג זה.
  • מי שמעוניין בסורגים בהתאמה אישית, יפנה לקבלת שירותים אצל מסגריות המתמחות בתחום. בנוסף, ישנן חברות סורגים המציעות דגמים גנריים, אך בדרך כלל גם זולים יותר. כמו כן כדאי לשים לב לעובדה כמו סורגית וטף סורג המחייבים התקנה עצמאית. לכן, את חברת הסורגים המתאימה מומלץ לבחור בהתאם לסוג הסוגרים שמעוניינים לרכוש.

עוד באותו נושא

סורגים - המדריך השלם

סורגים - המדריך השלם

לסורגים אומנם יש תפקיד בטיחותי, אך זה לא אמור למנוע מהם להיות מעוצבים ולתת לבית ערך נוסף עברתם לדירה חדשה, מזל טוב! לא משנה אם אתם בדירה הממוקמת...

כל מה שצריך לדעת על קורס ריתוך

כל מה שצריך לדעת על קורס ריתוך

קורס ריתוך /מסגרות מיועד בעיקר למעוניינים להשתלב בתחום האחזקה. הלימודים מקנים את כל הידע המעשי להכשרת רתכים מיומנים ומקצועיים שיהיו בקיאים...

מסגרים - בואו להכיר את המסגר שלכם

מסגרים - בואו להכיר את המסגר שלכם

הם נמצאים באיזורי תעשייה , במרכזי ערים, בסדנאות , קבלו את האנשים שאחראים על ביטחון הבית שלכם, המסגרים מסגרים הם בעלי מקצוע שמייצרים תשתיות,...

על שערים חשמליים ועל ביטחון אישי

על שערים חשמליים ועל ביטחון אישי

בשם הביטחון והפרטיות שלכם, החלטנו להציג בפניכם מספר דוגמאות של שערים חשמליים, אוטומטיים שערים חשמליים הופכים לברירה מועדפת עבור כמות הולכת...

מעקות לבית - מה שמחזיק אותנו

מעקות לבית - מה שמחזיק אותנו

בכל סרט- דרמטי, קומי או אפילו מצוייר, שבו מתוארת משפחה מהמעמד הגבוה, ניתן למצוא במרכז הבית גרם מדרגות הנתמך על ידי מעקה ספירלה זהוב ומפואר. כתוצאה...

string(20) "categoryמסגרים"